Minulé ročníky

Závody BP MTBO v roce 2017

 KdyCo / KdeKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapy s tratěmiPostupy vítězů
23.5. (středa)Hádecká smažba (Klajdovka)Martina & ŠtěpiseznamPDFPDFz2_Mládež z2_Zkrácená z2_Normálkam1_Tisnal m2_Miry m3_Pari m2_Katka
318.5. (čtvrtek)Wilsonova kráva (Wilsonův les, Kraví Hora)Marcela Cenková a Pavel HortseznamPDFPDFz2_Mládež z2_Zkrácená z2_Normálkam1_Pari1 m1_Pari2
124.5. (středa)Dámská jízda (Zamilovaný Hájek)Markéta, Janča & JaninkaseznamPDFPDFz1_Mládež_m1 z1_Mládež_m2 z1_Zkrácená z1_Normálkam1_David m2_Stepi m1_Dana m2_TomH
41.6. (čtvrtek)Útěchovská klasika (Útěchov)KINGseznamPDFPDFz4_Mládež z4_Zkrácená z4_Normálka m1_David m2_Stepi
514.6. (středa)Mariánské údolíJašík a Pavel ŽákseznamPDFPDFz5_Mládež z5_Zkrácená z5_Normálka m1_Tisnal m3_Štěpi m3_Šárka
629.6. (čtvrtek)Údolím Bobravy (Bobrava)Aleš HumlíčekseznamPDFPDFz6_Mládež z6_Zkrácená z6_Normálka m1_Štěpi m2_David m3_Jašík
731.8. (čtvrtek)LesnáMartin MalýseznamPDFPDFz7_Mládež z7_Normál+Zkrác m1_Štěpi m3_Jašík
814.9. (čtvrtek)Kukuřičné bludiště / Komín, Dana M. a Jirka EhlseznamPDFPDF htmlz8_Mládež z8_Normál+Zkrác_m1 z8_Normál+Zkrác_m2 m1_Miry1 m1_Miry2 m2_David1 m2_David2 m3_Hajous1 m3_Hajous2 m3_KatkaS1 m3_KatkaS2
927.9. (středa)KohoutoviceAdéla a VašekseznamPDFPDF z9_Mládež z9_Zkrácená z9_Normálka m2_Štěpi m3_OndraH
104.10. (středa)Rozdrojovice / TrnůvkaDana M. a Jirka EhlseznamPDFPDF z10_Mládež z10_Zkrácená z10_Normálka m1_DavidV m3_Schwabach
1110.11. (pátek)Vyhlášení a večírek, seznam

Termínovka BP 2017 – rev. 1 (pdf) pro tisk


Závody BP MTBO v roce 2016

 KdyCo / KdeKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapy s tratěmiPostupy vítězů
128.4. (čtvrtek)Útěchov, zastávka U bukuKing a ŠňupecseznamPDFPDFz1_Mládež z1_Zkrácená z1_Normálka_č1 z1_Normálka_č2 m1_Pari m2_Pari m1_Tišňál m2_Tišňál m1_HonzaD m2_HonzaD m_KatkaS m_VilmaK m_JolanaK
24.5. (středa)Bílovice nad Svitavou, ul. LesníŠtěpiseznamPDFPDFz2_Mládež z2_Zkrácená z2_Normálka_č1 z2_Normálka_č2 m1_Pari m2_Pari m1_Tišňál m2_Tišňál m1_HonzaD m2_HonzaD m_Dana m_JolanaK m_Vladan
318.5. (středa)Deblín, u rybníkaLukáš RůžičkaseznamPDFPDFz3_Mládež z3_Zkrácená z3_Normálka m1_Pari m2_HonzaD m3_Schwabach m1_TomášP m3_Iva
42.6. (čtvrtek)Pisárky, AnthroposSchwabachseznamPDFPDFz4_Naděje z4_Zkrácená z4_Normálka m1_Pari m2_Štěpi m3_Miry m1_Dana
516.6. (čtvrtek)Maloměřice, Obří sprintHankinaseznamPDFPDFz5_Mládež z5_Normálka_Zkrácená m2_King m3_Honza m2_Katka
629.6. (středa)Ostopovice, U tří břízAleš HumlíčekseznamPDFPDFz6_Mládež z6_Normálka z6_Zkrácená m1_Schwabach m2_HonzaD m3_King m1_Katka
727.7. (středa)seznam
831.8. (středa)Bystrc, PekárnaHonza DušátkoseznamPDFPDFz8_Mládež z8_Normálka z8_Zkrácená m1_Pari m2_PetrU m3_Schwabach m1_DanaM
98.9. (čtvrtek)Komínský BloudilDana MatulováseznamPDFPDFz9_Mládež1 z9_Mládež2 z9_Normálka1 z9_Normálka2 z9_Zkrácená1 z9_Zkrácená2 m1_Pari1 m1_Pari2 m2_Schwabach1 m2_Schwabach2
1013.9. (úterý)Noční BP, LesnáPariseznamPDFPDFz10_Normálka z10_Zkrácená m1_Michal m3_Jašík m2_Tomáš P
1121.9. (středa)Grande finále - Holedná na 2. pokusAdéla a VašekseznamPDFPDFz11_Mládež z11_Normálka z11_Zkrácená m1_Pari m2_Schwabach m3_HonzaD m3_Tomáš P
1211.11. (pátek)Vyhlášení a večírek, Loděnice Tesly v KomíněŠtěpiseznam

Termínovka BP 2016 – rev. 1 (pdf) pro tisk


Závody BP MTBO v roce 2015

 KdyCo / KdeKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapa
115.4.15Otvírák / Velká KlajdovkaŠtěpiPDFPDFm1Tišnál m2Schwabach_geo m3HonzaD m1Markéta m2Jana
222.4.15Velká cena Brna / PopůvkyPeťa UhmannPDFPDFm1Štěpi m2Míra m3Tišnál m1Markéta m2Libor m3Jana
320.5.15Okolo Soběšic / Soběšice hřištěHankinaPDFPDFm1Štěpi m2Zepp m3Schwabach
43.6.15Pohádka Máje / ŽebětínHonza DušátkoPDFPDFm1Pari m2Miry m3Schwabach m1Dana m3Jana
510.6.15Vlčí kopec / Radostice, koupalištěAleš HumlíčekPDFPDFm1Tišnál m2Míra m3Štěpi m1Kenia m2Jana m3Dana
624.6.15Pink Ride / Kamenný VrchMíraPDFPDFm1Štěpi m2Jašík m3Schwabach m2Jana
729.7.15Přebor Brna v MTBO sprintu / BVVSchwabach brosPDFPDFmapa1Tišnál mapa2Tišnál mapa1Stepi mapa1Káťa mapa1ZuSka mapa2ZuSka mapa1Aleš mapa2Aleš
826.8.15Dámská jízdaMarkéta a JanaPDFPDFmapa1Tišnál mapa2Tišnál mapa1Štěpi mapa2Štěpi mapa1HonzaD mapa2HonzaD
99.9.15Tour de HostěniceTišnál a Milan BočekPDFPDFmapa1Štěpi mapa2Štěpi mapa1Jašík mapa2Jašík mapa1Dana mapa2Dana mapa12Jitka
1023.9.15Velké finále / BystrcAdéla a VašekPDFPDFmapa1Tišnál mapa2Štěpi mapa3Tomáš
1113.11.15Závěrečný večírek a Vyhlášení

Přehledový kalendář 2015 (pdf) pro tisk


Závody BP MTBO v roce 2014

 KdyKde / CoKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapa
116.4.14Vinohrady / KlajdovkaĎurePDFPDFm1Tisnal m2Stepi m3JaRyn m2Marmi
223.4.14Stará Líšeň - MiddleJašík & Pavel ŽákPDFPDFm1_1Dure m1_2Dure m2_1JaRyn m2_2JaRyn m1JanaJ
37.5.14Mokrá Hora - Middle DudákPDFPDFm1Tišnál m2HonzaD m3Ewa
421.5.14Řícmanice - ScorelaufDavid Šmahel & Vítek Gloser PDFPDFm2Schwabach m3PetrU m1Tomino m2Markéta m3TomGalík
54.6.14Areál BVV - M Brna SprintMartin a David SchwabPDFPDF splitsm1Tišnál1 m1Tišnál2 m2Miry1 m3Zdenál1 m3Zdenál2 m1ZuSka1 m1ZuSka2
625.6.14U Antoníčka - Dámská jízda 2Markéta & JanaPDFPDF m1Štěpi m2Miry m1Marmi m2Brudi
72.7.14Medlánky - Městský SprintAdéla & VašekPDFPDF m2Schwabach m3JaRyn m1Marketa
827.8.14HostěniceTišnálPDFPDF m1Honza D m2Pavel m3Milan m1Markéta
910.9.14Stará Líšeň - Free OrderPavel ŽákPDFPDF m1Tišnál m2JaRyn m3Martin_Št m3Šárka
1024.9.14VranovTom a Pavel GalíkoviPDFPDF m1Tišnál m2Štěpi m3Miry m1Dana m2Šárka
1117.10.14Závěrečný večírek

Přehledový kalendář 2014 (pdf) pro tisk.


Závody BP MTBO v roce 2013

 KdyKde / CoKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapa
1St 17.4.závod zrušen
2St 24.4.Lesná - U rozvodnyJaRynpřihlášeniPDFPDFm1Pari m2Stepi m3Tišnál m2Markéta m3Jana
3Čt 9.5.AnthroposPeťa UhmannpřihlášeniPDFPDFm1Mařas m2Jašík m3Tišnál m1Markéta m2Marmi
4St 22.5.ŘícmaniceDavid Šmahel & Vítek GloserpřihlášeniPDFPDFm1Mařas m2Štěpi
5St 12.6.Kohoutovice / Dámská jízdaMarkéta & JanapřihlášeniPDFPDFm3Jašík m1Dana m3Veru
6St 26.6.Útěchov hřiště / Přebor Brna MTBOKing & ŠňupecpřihlášeniPDFPDF splitsXLSm1JaRyn m2Tisnal1 m2Tisnal2 m3Dure m2Dana
7St 21.8.HostěniceTišňálpřihlášeniPDFPDF m1Štěpi m2Ďure m3Jašík
8St 28.8.ŽebětínĎurepřihlášeniPDFPDF m1Tišnál1 m1Tišnál2 m2JaRyn1 m2JaRyn2 m3Štěpi1 m3Štěpi2
9St 11.9.IvanoviceAdéla & VašekpřihlášeniPDFPDF m1Tišnál m2Ďure m3Miry
10St 25.9.KamechyĎurepřihlášeniPDFPDF m1Tišnál m2Schwabach m3King m1Dana
11Pá 11.10.Vyhlášení a Večírek - Loděnice Tesly v KomíněŠtěpi & Michalpřihlášeni


Závody BP MTBO v roce 2012

 KdyKde / CoKdoSeznam
přihlášených
PokynyVýsledkyMapa
1St 18.4.Zamilec - Rozjezd sezónyŠtěpipřihlášeniPDFPDFm1Pari m2Pari
2St 2.5.U ŠulákaPeťulapřihlášeniPDFPDFm1Pari m2Pari
3St 16.5.BabaAdéla & VašekpřihlášeniPDFPDFmPari mTisnal mStepi
4St 30.5.KlajdovkaJašíkpřihlášeniPDFPDFm1Tisnal m1Pari m1PetrU m2Tisnal m2Pari m2PetrU
5St 13.6.MyslivnaMírapřihlášeniPDFPDFmŠtěpi mPetrU mJaRyn
6St 27.6.Pod HádkemŤišnálpřihlášeniPDFPDFmŠtěpi mPetrU mJašík
7St 12.9.OřešínHankinapřihlášeniPDFPDFmŠtěpi mĎure mJaRyn mMarketa mJana mDana
8St 26.9.Kozí horaSchwabachpřihlášeniPDFPDFmMíra mTišnál mJaRyn mMarketa mJana mDana
9St 10.10.Červený kopecĎurepřihlášeniPDFPDFmŠtěpi mDavid mMarketa mDana mMarcela
10St 17.10.Komín (Loděnice TBM) - Velké finále -
koláčkový závod
Paripřihlášeni

PDFPDFmĎure mPeťula mŠtěpi mDana

Přehledový kalendář 2012 (pdf) pro tisk.