Vyhlášení výsledků sezóny 2017 a závěrečný večírek

V pátek 10. listopadu od 18hodin, uzavře brněnskou sezónu MTBO roku 2017 vyhlášení výsledků spojené s večírkem. Jako každoročně se sejdeme v klubovně Tesly Brno v Komíně (za Káčaty). Při příchodu bude vybírán dobrovolný příspěvek, na pokrytí nákladů spojených s uspořádáním večírku, ve výši 50 Kč.
Občerstvení bude sestávat, jako již tradičně, z piva, nealka, svařáku, variace studených i teplých nápojů z griotky, rumu a zelené.
Honza Rada ogriluje k(K)ýtu a krkovici. Jakékoliv obohacení gurmánské části večírku o vlastní kulinářské speciality je vřele vítáno…
Pro nejlepší bikery a bikerky v obou kategoriích jsou připraveny putovní pohár, tradiční medaile, dárková balení sponzorského piva Ferdinand a hodnotné ceny. Na závěr proběhne, jak je již také tradicí, tombola. Pokud vám doma přebývá jakýkoliv cyklomateriál, nebo třeba obraz s jelenem, můžete jej donést a věnovat do tomboly, třeba se bude někomu jinému hodit :-).
Předpokládám, že se opět zúčastníte v hojném počtu, abychom mohli adekvátně nadimenzovat občerstvení, potvrďte svoji účast v přihláškovém systému do středy 8.11.

Pokud máte jakékoliv podněty k dalšímu směřování a rozvoji BP do budoucna, formátu závodů, hodnocení kategorií atd., případně se chcete aktivně zapojit do organizace, tak se ozvěte a můžeme to probrat v průběhu večírku.

Štěpi


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *